Объявление Продам универсала Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
XC60
2017
2016-12-28
149040 км
584 кг
1921 кг
2505 кг
более 1 месяца
7212628
2024-07-17 11:26
2024-07-22 20:40
4.644 м × 1.891 м × 1.713 м
Кузов
Фаркоп:
190 л.с. (140 кВт)
Навигация:
CD
Полный привод:
2025-04-30
голубой
Några stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Previous owners: 5
License number: BBX031
Manufacture month: joulukuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2379, 5220, 7336, 8865, 10317, 12322, 14497 senast 2024-03-25
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 920 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
XC60 D4 AWD
2017
Assistanssystem
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus