Объявление Продам хэтчбек Hyundai IONIQ с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Hyundai
IONIQ
хэтчбек
2019
2018-11-20
10 600 км
391 кг
1 479 кг
1 870 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
20 авг. 2024 г.
7215094
2024-08-29 17:35
2024-09-01 19:37
Количество дверей:
4
4,47 м × 1,82 м × 1,45 м
44 л.с. (32.34 кВт)
бензин
Расход топлива:
3,6 л/100км
Навигация:
2024-11-30
Karosskada höger sidospegel. Spår efter tidigare dekor. Fåtal lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: YRF232
Manufacture month: kesäkuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 328, 929, 1025 senast 2024-05-14
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 630 kg
CO2-emission (petrol): 85 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 750 kg
Hybrid
2019
Electric/Petrol
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Motorvärmare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Sätesvärme bak
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT