Объявление Продам хэтчбек Skoda Fabia с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
хэтчбек
2014
2014-06-10
165160 км
455 кг
1136 кг
1591 кг
более 1 месяца
7208892
2024-07-01 15:48
2024-07-04 21:54
4.247 м × 1.642 м × 1.498 м
86 л.с. (63.21 кВт)
электро
механика
PTO:
2025-04-30
Bilen har några stenskott, dörruppslag/bucklor och repor. Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor och märken. Insynsskydd medföljer ej
Motorlampan lyser. Missljud från motorn vid start.
Servicelampa lyser. AC ur funktion. Start/Stop ur funktion. Bakrutetorkare, ur funktion. Mediaskärm, pixelfel.
Previous owners: 3
License number: OPN076
Manufacture month: kwiecień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2642, 3600, 4205, 5685, 9270 senast 2020-05-06
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 909 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 130 kg
Max trailer weight: 1 100 kg
tillverkare: Skoda
1.2 TSI Combi
2014
start/stop-function
Motorvärmare