Объявление Продам хэтчбек Toyota Auris с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Toyota
Auris
хэтчбек
2013
2013-03-21
145000 км
345 кг
1470 кг
1815 кг
4 июл. 2024 г.
7212059
2024-07-04 14:41
2024-07-14 18:48
4.275 м × 1.76 м × 1.46 м
99 л.с. (72.77 кВт)
электро
CD
2025-04-30
голубой
Bromsar fram & bak slitna.
EXTERIOR:
Lackskada motorhuv, Repa motorhuv, Ytrost tak, Buckla höger framdörr, Karosskada höger tröskel, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
AC kyler dåligt, Skyltbelysning, ur funktion.
Previous owners: 3
License number: DNG358
Manufacture month: luty 2013
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1644, 3359, 5008 och 5924 mil. Senast utförd 2016-07-01
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 685 kg
CO2-emission (petrol): 87 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Hybrid e-CVT 136hk
2013
Electric/Petrol