Объявление Продам кабриолет Audi A5 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Audi
A5
кабриолет
2010
2014-04-07
177 300 км
425 кг
1 935 кг
2 360 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7212470
2024-08-13 16:26
2024-08-18 20:42
Длина - 4,65 м, ширина - 1,854 м
239 л.с. (176 кВт)
Навигация:
CD
Полный привод:
2024-11-30
коричневый
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag, Flertal repor och stenskott.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.I
Bältesarm som fälls ut på passagerare sida urfunktion
Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält. Nyckellås till demonterbart drag skadat/kärvar, Kupéfläkt, missljud. Sufflet skadad, Vindrutespolare läckage, Vibrationer i framvagn.
Previous owners: 2
License number: WLL814
Service history: Service utförd vid följande mil: 2943, 6232, 8264, 9219, 11800 senast 2017-05-11
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4648 SEK
Max pull weight: 1 140 kg
CO2-emission (diesel): 179 g/km
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 1 900 kg
Sold in sweden: No
3.0 TDI Cabriolet quattro
2010
Avtagbar dragkrok
Xenon-ljus