Объявление Продам кроссовера KIA Sportage с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
KIA
Sportage
кроссовер
2012
2012-03-26
137200 км
450 кг
1490 кг
1940 кг
2 июл. 2024 г.
7209400
2024-07-03 18:12
2024-07-08 21:28
4.44 м × 1.855 м × 1.645 м
Кузов
Фаркоп:
116 л.с. (85 кВт)
механика
CD
2025-06-30
Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, backsensor skadad. Höger bakljus, småsprickor, Vänster bakljus, småsprickor, Flertal repor, lackskador, stenskott, bucklor och dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Plastkåpa under bil skadad. Öppnings knappen till att låsa upp i fjärren en kärvar och en urfunktion.
Klädsel skadad, fram. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Innertak, smutsigt.
Koppling tar långt ner. Växlar tröga att få i. Skrapar när man lägger in backen.
Fjärrlåset fungerar ej, Backsensor ur funktion.
Previous owners: 4
License number: LSB677
Manufacture month: detsember 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1020, 2532, 2808, 4727, 4797, 5759, 11047, 11937, 13462 senast 2024-04-21
Tax fee (yearly): 2563 SEK
Max pull weight: 1 560 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 490 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
färg: Silver
1.7 CRDi 2WD
2012
Sätesvärme bak
Xenon-ljus