Объявление Продам кроссовера Mazda CX-5 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Mazda
CX-5
кроссовер
2016
2016-07-19
174 430 км
417 кг
1 648 кг
2 065 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
22 авг. 2024 г.
7215228
2024-08-21 12:53
2024-08-26 19:29
4,54 м × 1,84 м × 1,71 м
Тип привода:
полный привод
192 л.с. (141 кВт)
электро
Объем:
2 500 см³
Расход топлива:
7,2 л/100км
Колесная формула:
4x4
Навигация:
PTO:
Полный привод:
2024-11-30
голубой
Flertal stenskott och repor, Fåtal rostangrepp och bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Innertak, smutsigt. Insynsskydd medföljer ej
Missljud ifrån förarstolen vid justering
Elinfällbara spegel vänster, ur funktion. Spricka vindruta i synfält. Nyckel sitter fast till demonterbart drag , Backsensor ur funktion, Strålkastarglas slitna. Torkarblad bak skadat. Vibrationer i ratten.
Previous owners: 4
License number: XSR036
Manufacture month: grudzień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 220, 1026, 2595, 4503, 6610, 8476, 12530 senast 2022-08-25
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1548 SEK
Max pull weight: 1 435 kg
CO2-emission (petrol): 165 g/km
Tax weight: 1 640 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
2016
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Xenon-ljus