Объявление Продам кроссовера Volkswagen Tiguan с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volkswagen
Tiguan
кроссовер
2020
2020-08-20
166 630 км
503 кг
1 837 кг
2 340 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7212832
2024-07-25 16:17
2024-07-30 20:40
4,486 м × 1,839 м × 1,644 м
TDI 4MOTION
190 л.с. (140 кВт)
Объем:
2 000 см³
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-04-30
Fåtal rostangrepp. Fåtal lackskador, bucklor och dörruppslag. Flertal repor och stenskott.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig. Innertak, smutsigt.
Spricka vindruta i synfält.
Previous owners: 1
License number: ZTE82A
Manufacture month: toukokuu 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2961, 6066, 9093, 12011 och 14839 mil. Senast utförd 2024-02-23
Tax fee (yearly): 4419 SEK
Max pull weight: 1 160 kg
CO2-emission (diesel): 141 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
färg: Silver
2020
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
Smartphone integration
start/stop-function
360 kamera
PercentIconDeductible VAT