Volvo FM370 *8x4 *crane HMF 2620 *hook JOAB 17t *ONLY 2.500hrs
135 900 €
Крюковой мультилифт
2016
275 000 км
Швеция
Объявление Продам крюковой мультилифт Volvo FM 460 с аукциона продано и не участвует в поиске!
135 900 €
Крюковой мультилифт
2016
275 000 км
Швеция
Volvo FM370 *8x4 *JOAB 17t + crane HMF 2620 *ONLY 2.500hrs
135 900 €
Крюковой мультилифт
2016
275 000 км
Швеция
Volvo FMX 430 *8x2 *JOAB 20ton *crane HMF4020 *flyJIB *EURO 6
143 900 €
Крюковой мультилифт
2015
335 000 км
Швеция
Volvo FH
37 720 €
Крюковой мультилифт
2015
645 447 км
Швеция
Volvo FH
40 500 €
Крюковой мультилифт
2016
753 770 км
Швеция

1/54
Volvo
FM 460
крюковой мультилифт
2018
116 300 км
Швеция
Haninge
Аукцион
2026-01-08 11:00
вчера
Autoline ID:
ZB48927
Объем:
12 800 см³
I-Shift
Количество передач:
3
4
Салон и комфорт
Холодильник
Мультимедиа
Автомагнитола
Система помощи при парковке
Видеокамера заднего хода
Оптика
Дополнительные фары
2026-02
kranen har sålts separat tidigare
men bilen är kranförberedd med snabbfäste för att montera kran
Besiktigad tom: 2026-02-28
Mätarställning: ca 116 300 km
Antal nycklar: 1 st
Växlare okänd
osäker ton på krok
saknar typskylt
Utrustning
Parabel luft
Kylskåp
Kaffebryggare
Plogutrustad
VBG-drag
Extraljus runtom
Komradio
NATO-kontakt
Plogutrustad
Snabbfäste för kran
Anmärkningar (se bilder)
Repor och bucklor förekommer
OBS! Surfplatta ingår ej!
Se mer information under egenskaper nedan