Объявление Продам легковой фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Ford
Transit
легковой фургон
2017
2017-12-04
227080 км
Количество мест:
3
595 кг
1800 кг
2395 кг
18 июн. 2024 г.
7197221
2024-06-17 18:15
2024-06-23 20:36
4.818 м × 1.835 м × 1.9 м
Кузов
Фаркоп:
101 л.с. (74 кВт)
CD
2025-03-31
Bromsbelägg fram, slitna.
EXTERIOR:
Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Dålig linjepassning. Stenskott vindruta i synfält. Höger bakljus, småsprickor, Vänster bakljus, småsprickor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Plastkåpa under bil skadad. Dimljus höger fram saknas
Panel insida baklucka, skada. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Dålig lukt i bilen. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram. Spår av tidigare utrustning.
Bilen är inte provkörd p.g.a. fel däck för årstiden.
USB-ingång, skadad. Halvljus vänster ur funktion, Spricka vindruta i synfält. Signalhorn, ur funktion. Vindrutespolare ur funktion, Dimljus fram ur funktion, Skyltbelysning, ur funktion. Strålkastarglas slitna. Dimljus höger fram skada.Varnar för oljebyte.
Previous owners: 4
License number: OGG915
Manufacture month: helmikuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2240, 4055, 6059, 8153, 10038, 16421, 12025, 14097 senast 2022-05-03
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 2041 SEK
Max pull weight: 1 105 kg
CO2-emission (diesel): 129 g/km
Tax weight: 2 390 kg
Connect 1.5 TDCi
2017
Eluppvärmd vindruta
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT