Объявление Продам легковой фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Ford
Transit
легковой фургон
2020
2019-12-17
134 110 км
Количество мест:
3
537 кг
1 703 кг
2 240 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
2 сент. 2024 г.
7216744
2024-08-30 13:28
2024-09-03 19:28
4,825 м × 1,835 м × 1,852 м
Кузов
Фаркоп:
100 л.с. (73.5 кВт)
2024-11-30
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Några stenskott, dörruppslag och repor. Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp och lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster..
Oljeläckage
Backsensor intryckt, Backkamera visar dålig bild, Torkarmotor fram missljud
Previous owners: 2
License number: PPW64B
Manufacture month: grudzień 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1930, 3744, 5741, 6894, 7990, 10120 och 11908 mil. Senast utförd 2024-02-13
Tax fee (yearly): 3211 SEK
Max pull weight: 1 260 kg
CO2-emission (diesel): 142 g/km
Tax weight: 2 240 kg
Connect 1.5 EcoBlue
2020
Eluppvärmd vindruta
start/stop-function
Verkstadsinredning