Объявление Продам легковой фургон Mercedes-Benz Citan с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Mercedes-Benz
Citan
легковой фургон
2016
2016-08-25
164290 км
Количество мест:
520 кг
1680 кг
2200 кг
более 1 месяца
7201287
2024-05-06 17:41
2024-05-12 19:36
4.705 м × 1.829 м × 1.81 м
Кузов
Фаркоп:
110 л.с. (81 кВт)
механика
Бортовой компьютер:
2025-01-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, bucklor och repor, Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor
Klädsel skadad, fram. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratt, sliten.
Kopplingspedal trögtrampad
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Släpvagnskontakt lock saknas.
Previous owners: 6
License number: BHX998
Manufacture month: joulukuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3751, 6795 och 14235 senast 2023-05-31 Kamrem utförd vid (mil):: 14235 Datum Kamremsbyte: 2023-05-31
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 1728 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (diesel): 123 g/km
Tax weight: 2 200 kg
Max trailer weight: 1 050 kg
111 1.5 TDI
2016
Verkstadsinredning