Объявление Продам легковой фургон Renault Kangoo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Renault
Kangoo
легковой фургон
2020
2020-04-23
111 940 км
Количество мест:
3
493 кг
1 487 кг
1 980 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
29 авг. 2024 г.
7215533
2024-08-28 15:19
2024-09-02 19:01
4,282 м × 1,829 м × 1,805 м
80 л.с. (58.8 кВт)
Расход топлива:
4,5 л/100км
механика
Навигация:
2025-04-30
Bromsskivor fram är utslitna, medför trafikfara.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Några stenskott, repor, lackskador och bucklor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Några lösa/skadade inredningsdetaljer.
Reparationsobjekt, tekniska funktioner ej testade. Bilen får tändning men startar ej.
Ej testade.
Previous owners: 1
License number: ZCJ121
Manufacture month: styczeń 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 3130, 5497, 7289, 10446, senast 2023-08-25
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 3389 SEK
Max pull weight: 1 520 kg
CO2-emission (diesel): 118 g/km
Tax weight: 1 980 kg
1.5 dCi Skåp
2020
PercentIconDeductible VAT