Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volkswagen
Caddy
легковой фургон
2015
2014-11-26
150660 км
Количество мест:
632 кг
1527 кг
2159 кг
17 июн. 2024 г.
7205698
2024-06-19 15:46
2024-06-24 20:41
4.406 м × 1.794 м × 1.823 м
Кузов
Фаркоп:
75 л.с. (55.13 кВт)
Расход топлива:
5.7 л/100км
механика
Подогрев топлива:
2024-06-30
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Vibrerar vid inbromsning.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-07-05
Brister:
2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) BAK VÄNSTER INSIDA SKADAD
2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) FRAM, BÅDA SIDOR INSIDA SKADAD
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Fåtal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
Kondensor skadad.
Spricka vindruta utanför synfält. Servicelampa lyser.
Previous owners: 5
License number: BGT639
Manufacture month: wrzesień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2098, 4716, 7323, 9000, 10256 senast 2021-06-30
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 1 341 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 2 150 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
1.6 TDI Skåp
2015
Lastbågar