Объявление Продам пассажирский микроавтобус Toyota Proace с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Toyota
Proace
2021
2020-12-29
77500 км
Количество мест:
9
817 кг
1968 кг
2785 кг
17 июн. 2024 г.
7207660
2024-06-17 11:07
2024-06-19 20:40
5.309 м × 1.92 м × 1.899 м
120 л.с. (88 кВт)
механика
2025-05-31
Några lackskador, bucklor, stenskott och repor. Blinkers på höger framskärm har kondens i sig. Spår efter tidigare dekor,
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram och bak. Lätt doft av rök invändigt
Oljeläckage. Oljeläckage. Droppar en del olja.
Previous owners: 2
License number: ATO453
Manufacture month: november 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 4395 mil. Senast utförd 2023-01-27
Tax fee (yearly): 7143 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 128 g/km
Tax weight: 1 960 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Verso 1.5D
2021
Autobroms
Head-up display
Kurvljus
Motorvärmare
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT