Объявление Продам прицеп для спецтехники Mustang ML90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/56
Mustang
ML90
2016
9 000 кг
10 800 кг
Швеция Karlstad6609 км от вас
более 1 месяца
2066020
2024-08-13 10:35
Sparsamt användInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, inga kända anmärkningar eller felKända anmärkningar och fel:Yttre slitage kan förekommaKända reparationer och lagningar:Nytt virke på lastyta 2024Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiKommentar om service:Senaste service sommaren 2024
Drag: Längd ca. 1500 mm
Däck: 10.0/75-15.3
Längd (m): Lastyta exklusive ramp ca. 3950 m
Bredd (m): Ca. 2550 mm , lastyta 2375 mm
Höjd (m): Ca. 1100 mm vid högsta punkt
Övriga mått: Totallängd ca. 7270 mm Yta framför flak Längd ca. 1950 mm Bredd 860 mm
Förhöjningsdrag
Hydrauliska bromsar
Led belysning
40 km/h
12 volt elsystem
Manuell tipp
Sträckmetall för lastning av maskin med gummilarver
Bromsklossar