Объявление Продам седан BMW 5-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
BMW
5-serien
седан
2018
2018-02-23
131270 км
510 кг
1910 кг
2420 кг
более 1 месяца
7210774
2024-07-11 17:07
2024-07-16 20:19
Количество дверей:
5
4.936 м × 1.868 м × 1.483 м
113 л.с. (83 кВт)
бензин
Навигация:
CD
2025-09-30
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr. Spricka i bakljus höger sida. Fåtal lackskador. Flertal repor och stenskott.
Klädsel ytligt slitage, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Lukt från rök. Innertak skadad.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Ratt står snett.
Previous owners: 4
License number: MML335
Manufacture month: tammikuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3276, 6102, 6116, 9498, 10724 senast 2023-04-17
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
Tax weight: 1 910 kg
530e iPerformance Sedan
G30
2018
Electric/Petrol
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Head-up display
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
Sätesvärme bak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car