Объявление Продам универсала Audi A4 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Audi
A4
2014
2014-02-03
200 360 км
495 кг
1 715 кг
2 210 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
27 авг. 2024 г.
7214779
2024-08-26 17:39
2024-08-29 21:36
4,699 м × 1,826 м × 1,415 м
177 л.с. (130 кВт)
CD
Полный привод:
2025-10-31
серый
ABS-lampan lyser. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas. Klickande ljud vid inbromsning
EXTERIOR:
Bakruta repor. Höger bakljus, småsprickor, Vänster bakljus, småsprickor. Fåtal rostangrepp, lackskador, bucklor, stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 9
License number: EBU105
Manufacture month: november 2013
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2677, 4345, 7326, 10142, 16213 och 17569 mil. Senast utförd 2021-05-24
Tax fee (yearly): 2823 SEK
Max pull weight: 1 290 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 1 710 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
2.0 TDI Avant quattro
2014
Auto hold
Avtagbar dragkrok
Kurvljus
start/stop-function
Xenon-ljus