Объявление Продам универсала Citroen C3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Citroen
C3
2015
2015-11-30
63 700 км
390 кг
1 262 кг
1 652 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7213465
2024-07-23 12:21
2024-07-28 18:07
3,941 м × 1,728 м × 1,538 м
99 л.с. (72.77 кВт)
механика
CD
2025-09-30
Bromsbelägg fram, slitna. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Buckla tak, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Insynsskydd, skadat. Klädsel smutsig fram.
AC missljud, Bilen drar snett. Strålkastarglas höger ner mattat.
Previous owners: 3
License number: FTG758
Manufacture month: kwiecień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 982, 1997, 2653, 3373, 3377, 4494, 5279, 6344 senast 2024-07-17
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 848 kg
CO2-emission (diesel): 79 g/km
Tax weight: 1 260 kg
Max trailer weight: 1 150 kg
BlueHDi
2015