Объявление Продам универсала KIA Cee'd с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
KIA
Cee'd
2020
2020-01-20
54 270 км
405 кг
1 475 кг
1 880 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
29 авг. 2024 г.
7215814
2024-08-28 12:26
2024-09-02 19:48
Количество дверей:
5
4,605 м × 1,8 м × 1,46 м
140 л.с. (103 кВт)
электро
Навигация:
PTO:
2024-11-30
серый
Bromsbelägg fram, slitna. Bromsskivor fram rostskadade. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Ytrost tak. Dålig linjepassning vänster bakskärm. Gummilist skadad. Flertal bucklor, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Flertal repor. Växelspaksknopp är sliten. Klädsel smutsig fram. Klädsel sliten fram vänster. Bälte höger bak snurrat.
Styrservo missljud.
Previous owners: 2
License number: MMA62M
Manufacture month: listopad 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1090, 2198, 3426, 4880 senast 2024-01-19
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1086 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 131 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Ceed 1.4 T-GDi SW
2020
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Lastbågar
LED-strålkastare
Motorvärmare
Rattvärme
Smartphone integration
start/stop-function
Sätesvärme bak