Объявление Продам универсала Mercedes-Benz E-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Mercedes-Benz
E-Klass
2021
2021-03-22
95450 км
587 кг
2263 кг
2850 кг
12 июл. 2024 г.
7211865
2024-07-11 15:30
2024-07-14 19:52
Количество дверей:
5
4.996 м × 1.868 м × 1.499 м
Тип привода:
полный привод
E 300 de Kombi 4MATIC S213
194 л.с. (143 кВт)
Навигация:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-03-31
черный
Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Bilen är delvis omlackerad.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme.
Bytt nyckelbatteri.
Previous owners: 3
License number: KGM99D
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2403, 5013 och 7359 mil. Senast utförd 2023-10-18
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1204 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 260 kg
E 300 de Kombi 4MATIC S213
2021
Electric/Diesel
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car