Объявление Продам универсала Skoda Octavia с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
2015
2015-09-03
199280 км
374 кг
1491 кг
1865 кг
24 мая 2024 г.
7205756
2024-05-23 11:06
2024-05-26 21:46
4.659 м × 1.814 м × 1.465 м
110 л.с. (81 кВт)
Объем:
1400 см³
Расход топлива:
5.4 л/100км
механика
2025-05-31
Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Koppling slirar. Koppling tar högt upp. Oljeläckage. Skramlande ljud i motor vid gaspådrag
Missljud hjullager Fram, Strålkastarglas vänster, slitet.
Previous owners: 1
License number: PXS786
Manufacture month: mai 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 721 mil. Senast utförd 2016-04-22
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 635 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
CO2-emission (methane): 97 g/km
Tax weight: 1 490 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
tillverkare: Skoda
III 1.4 G-TEC Combi
2015
Avtagbar dragkrok
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car