Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volkswagen
Passat
2012
2012-06-01
123050 км
524 кг
1626 кг
2150 кг
24 мая 2024 г.
7204220
2024-05-23 11:54
2024-05-26 21:41
4.771 м × 1.82 м × 1.464 м
150 л.с. (110 кВт)
Объем:
1400 см³
Расход топлива:
6.7 л/100км
механика
CD
Подогрев топлива:
2025-01-31
Ytrost tak. Spår efter tidigare dekor. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Flertal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Mindre oljeläckage.
Service inom kort, Torkarblad utslitet. AC missljud, Bilen drar snett. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Backkamera visar dålig bild, Avgassystem läckage. Fjärr till bränslevärmare fungerar ej.
Previous owners: 2
License number: MTO475
Manufacture month: maj 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 1958, 3018, 4468, 6119, 7352, 8167, 8856, 9699, 10734, 11270, 11779, senast 2023-07-13
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 448 SEK
Max pull weight: 1 350 kg
CO2-emission (petrol): 161 g/km
CO2-emission (methane): 119 g/km
Tax weight: 1 620 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
1.4 TSI EcoFuel Variant
2012
Auto hold
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Kurvljus
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car