Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Passat
2013
2013-05-21
203 940 км
574 кг
1 726 кг
2 300 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
22 авг. 2024 г.
7214603
2024-08-27 17:53
2024-09-01 18:26
4,771 м × 1,82 м × 1,513 м
177 л.с. (130 кВт)
CD
Полный привод:
2025-10-31
Lock strålkastarspolning skadad höger fram. Glasruta höger bak repa. Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Några rostangrepp.
Kraftig odör, Dålig lukt i bilen. Ratten är sliten. Klädsel sliten fram vänster.
Öppningsbart Panorama finns men är ur funktion & läcker in vatten
Previous owners: 3
License number: MDC452
Manufacture month: aprill 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3010, 5807, 8841, 12294, 15916, 17549, 18898 senast 2022-05-10
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3397 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 1 720 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Alltrack 2.0 TDI BlueMotion Technology 4Motion
2013
Auto hold
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Smartphone integration
start/stop-function
Xenon-ljus