Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V60
2013
2013-05-20
214360 км
457 кг
1673 кг
2130 кг
12 июл. 2024 г.
7211783
2024-07-10 19:19
2024-07-16 18:58
4.628 м × 1.865 м × 1.479 м
Кузов
Фаркоп:
114 л.с. (84 кВт)
2025-01-31
серый
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador. Gummilist baklucka, skadad.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd, skadat.
Missljud från baklucka öppning/stängning. Xenonlampa, fel färg.
Previous owners: 8
License number: FUW901
Manufacture month: huhtikuu 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 1926, 4001, 5805, 7190, 9058, 11131, 13240, 15321, 17270, 18043, 19505, 21321 senast 2024-06-03
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 670 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
D2
2013
Autobroms
start/stop-function
Sätesvärme bak
Xenon-ljus