Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volvo
V60
2014
2013-08-06
296 100 км
447 кг
2 058 кг
2 505 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
27 авг. 2024 г.
7216486
2024-08-25 21:54
2024-08-29 21:32
4,75 м × 1,865 м × 1,479 м
Тип привода:
полный привод
215 л.с. (158 кВт)
Полный привод:
2025-05-31
красный
Fåtal lackskador, bucklor, stenskott och repor. Fåtal rostangrepp. Bilen är omlackerad med dåligt utfört arbete, rinningar och dammkorn i lacken. Plastdetalj stötfångare fram, bristfällig fastsättning.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Uppgraderade högtalare och ljudisolerade dörrar.. Varningstriangel saknas.Plastdetalj höger framdörr, bristfällig fastsättning.
Mindre oljeläckage
Stötdämpare fram höger oljeläckage
Previous owners: 6
License number: NHL620
Manufacture month: juuni 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3070, 9797, 15511, 16857, 23220, 24463, 25686, 27962, 29224 senast 2024-05-22. Kamrem utförd vid (mil):: 23220 Datum Kamremsbyte: 2019-12-02
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 995 kg
Tax weight: 2 050 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D6 AWD Plug-in Hybrid
2014
Electric/Diesel
Auto hold
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
start/stop-function
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car