Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Volvo
V60
2019
2019-02-04
141 210 км
467 кг
1 793 кг
2 260 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7215789
2024-09-02 16:01
2024-09-04 21:12
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
190 л.с. (140 кВт)
Навигация:
Подогрев топлива:
2025-04-30
Vindruta sliten. Flertal repor, Fåtal lackskador, stenskott, bucklor/dörruppslag. Sprickor i bakljusen. Dragkrok tar i stötfångaren bak när man fäller ut/in. Båda reflexerna bak skadade.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Växelspaksknopp skadad.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 2
License number: YWO476
Manufacture month: grudzień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2344, 5090, 7663, 10418, 12327 senast 2023-09-21
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2394 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 790 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
D4
2019
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
start/stop-function
Intellisafe Surround
PercentIconDeductible VAT