Объявление Продам универсала Volvo V60 Cross Country с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volvo
V60 Cross Country
2022
2022-05-20
139710 км
436 кг
1974 кг
2410 кг
24 мая 2024 г.
7205693
2024-06-04 18:01
2024-06-09 19:56
4.784 м × 1.893 м × 1.486 м
Тип привода:
полный привод
197 л.с. (145 кВт)
Расход топлива:
5.3 л/100км
Навигация:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-05-31
красный
Flertal lackskador och bucklor. Några stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken
Previous owners: 1
License number: JFB60Y
Service history: Service utförd vid följande mil: 2907, 6221, 9252, 12484 senast 2024-01-29
Collision warranty: 2025-05-19 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 10576 SEK
Max pull weight: 1 090 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 970 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
V60 B4 Cross Country AWD Mildhybrid
2022
Autobroms
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Assistanssystem
Auto hold
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Dynamiska LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
Skyltavläsning
Navi Pro Edition
Progressiv Servo
Keyless Entry & Start
Digitalradio DAB
Smartphone Integration
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified