Объявление Продам универсала Volvo V90 Cross Country с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volvo
V90 Cross Country
2021
2021-03-19
106350 км
467 кг
2043 кг
2510 кг
10 июл. 2024 г.
7211829
2024-07-10 15:28
2024-07-14 19:48
4.959 м × 1.903 м × 1.506 м
197 л.с. (145 кВт)
Навигация:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-05-31
Bromsbelägg bak, slitna.
EXTERIOR:
Fåtal stenskott, repor, bucklor, dörruppslag och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Plastdetalj saknas i lastutrymmet.
Previous owners: 3
License number: CGC35L
Service history: Service utförd vid följande mil: 3171, 8115 senast 2023-09-25
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 5956 SEK
Max pull weight: 990 kg
CO2-emission (diesel): 140 g/km
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
V90 B4 Cross Country AWD Mildhybrid
2021
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
start/stop-function
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT